1-daagse training Coaching met RET

1-daagse training Coaching met RET

1-daagse training Coaching met RET

Coaching met RET

Hoe herken je overtuigingen bij jezelf en je coachee? Hoe onderzoek je deze, haal je dit idee tevoorschijn in het gesprek?  Welke vragen zet je hiervoor in? Hoe daag je de overtuiging uit? Kortom: hoe (k)raak je deze?  Op zo’n manier dat er ruimte ontstaat voor andere ideeën waarmee je coachee keuzes maakt die zijn gezondheid en geluk bevordert?

Wat is RET?

Rationeel Emotieve Training. RET gaat ervan uit dat het veelal niet de situatie is die gedrag veroorzaakt, maar de persoonlijke gedachten over die situatie. RET spiegelt met de manier van denken en laat inzien dat emoties gebaseerd kunnen zijn op niet-rationele ideeën. De techniek is erop gericht om kerngedachten die belemmerend werken in dagelijks leven op bruikbaarheid te toetsen en te veranderen. Omdat er sprake is van een samenhang tussen gedachten, emoties en gedrag, focust RET zich naast het ombuigen van gedachten ook op de wenselijke gevoelens.

Doelgroep

Leefstijlcoaches en leefstijlartsen

Doel

Het leren coachen op belemmerende gedachten

Wat leer je deze dag?
  • Ken je de essenties van RET
  • Kun je doorgaan daar waar je in het coachgesprek ‘stuit’ op een hardnekkige opvatting en bijhorende emotie
  • Kun je de overtuiging (en daarmee je coachee?) uitdagen; ondersteunen bij het herkaderen en je coachee aanmoedigen tot ‘nieuw’ gedrag
  • Ken je de mogelijkheden én beperkingen van RET

Duur van de training

1 dag

Studiebelasting

  • trainingsdag van 9:30 tot 16.30

Aanbevolen literatuur

  • volgt

Kosten

€ 297,00 vrijgesteld van btw

Accreditatie

Geaccrediteerd met 6 punten bij KABIZ

Trainingsdatum

Docent

Ineke Beekers

Meer weten over AVLEG?

Op deze website vind je veel informatie over ons en onze opleidingen. Net als de antwoorden op veelgestelde vragen Heb je een vraag waarop je het antwoord niet kunt vinden? Bel ons dan gerust: 06 82 84 32 66

Meld je meteen aan

Academie voor Leefstijl en Gezondheid